Meditace v tichu

Uvědomění si své Božské podstaty

Vnitřní Ticho je zdroj života. Samotné Vědomí vlastní existence. Pozornost zaměřená na pozornost sebe sama, absolutního Vědomí Já jsem.

Vnitřní ticho přináší klid, mír, radost, Sebevědomí. Vyživuje tělo i jeho orgány. Zklidňuje mysl. Přináší novou životodárnou energii. Projasňuje a zjemňuje celkové prožívání se. 

Vnitřní Ticho ujasňuje životní vizi. Je stále přítomné v každém okamžiku. 

V běžném životě, při práci, péči o děti či o rodinu. My jsme tím Tichem. Ticho je v Nás. Je to Božská esence, medicína..Zdroj energie, zdraví, lásky, krásy a radosti. Je to vědomí Boží přítomnosti. 

Tímto Vás drazí přátelé srdečně zveme k celodenní meditaci v Tichu. A také se můžete těšit na ranní Kundalini jógu a večerní Gongovou lázeň.

Společně se propojíme v tiché Boží přítomnosti. 

Stravu si každý zajišťuje sám. Nedoporučujeme během dne opouštět prostor centra. Je důležité zůstat v tichu celý den. Příspěvek za celodenní program je 2100 Kč.Záloha pro rezervaci je 1000kč. Číslo účtu pro zálohy 1638685103/0800.K zaslané záloze 1000kč můžete napsat Olomouc Ticho.  Těšíme se na Vás s láskou. 

Evička Jelena - Ticho : )

Petr Beránek Teg Adesh - instruktor Kundalini jogy + gongová lázeň


Termíny:

5. března, 2022, OLOMOUC

Inspirace 21, Uhelná 19, 779 00, Olomouc

Registrace:

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky